Časté dotazy

Jak se přihlásit do kurzu?

Nejlépe přes registrační formulář.

Potřebuji partnera/partnerku?

Partnera/partnerku pro kurz, hlavně u začátečníků, nezbytně nepotřebujete. Pokud se chcete opravdu naučit salsu, otázka partnera by pro vás neměla být překážkou. Při výuce figur a variací se snažíme, aby se tanečníci a tanečnice vzájemně vystřídali. Tím si zvyknete na různé partnery a jejich vedení, takže si zatančí opravdu každý a zároveň se tím učíte i jeden od druhého.  Na druhou stranu se jedná o párový tanec a jako takový je ve dvou mnohem zábavnější.

Proto samozřejmě uvítáme a vřele doporučujeme, když přijdete s partnerem.

Nemáte-li momentálně partanera doporučujeme zkusit oslovit potenciální zájemce přes skupinu Salsa HK na facebooku.

Co si mám obléknout? Jaké zvolit boty?

Jistě sami víte co vám nejvíce sluší a v čem se cítíte dobře. Důležité je, aby jste se cítili volně, příjemně a pohodlně. Pěkná košile, kalhoty nebo sukně vám i protějšku dodá jistě mnohem lepší pocit z vašeho tance než kraťasy, tílko a sandály.

Pokud jde o obuv, tak velmi nedoporučujeme těžké boty a boty na vysokém podpatku. Obuv do tanečního sálu musí být čistá.

Věk není rozhodující.

Salsa nejsou jen rafinované figury. I s jednoduchými figurami může jít o příjemný a vzrušující zážitek. Na salse je zkrátka báječné, že ji může tančit opravdu každý, kdo je duchem mladý. Každý, kdo chce zkusit něco nového a pro koho je hudba a tanec přirozenou součástí života.