Registrace na kurz salsy

 
Vyberte kurz:
 
Termín konání: Každé úterý 8.,15. a 22.1. 2019 Co Vám tento workshop přinese? Hudba a muzikalita je jedinou cestou, která vede skrze emoce k tanci plnému radosti, energie a uvolnění. Ne každý má "dar cítit rytmus". I zde platí ale, že cvičení dělá mistra. Jako tanečníci rytmus vytváříme, proto nestačí hudbu jen pasivně poslouchat, ale potřebujeme ji do jisté míry i rozumět. Vysvětlíme si strukturu salsy, frázování, úlohu jednotlivých nástrojů, ... Pochopení a znalost těchto principů Vám pomůže tančit správně ať už preferujete salsu on1 či on2. Ale hlavně je to výrazný krok na cestě zažít to nepopsatelné štěstí ze souladu hudby, pohybu a prožitků. Na vaší taneční úrovní nezáleží. Vhodné pro všechny, kdo mají rádi tanec, ale chtějí ho milovat.
Čas: 19:00 – 20:30
Místo: ABECEDA POZNÁNÍ, Malé náměstí 129 (nad antikvariátem), Hradec Králové
Cena: 600,-/ osobu Kurz obsahuje 3 x 90 min.
Poznámka:
Jméno a příjmení:  
Uveďte, prosím, obě jména, pokud hlásíte pár
Telefon:  
Email:    
Podmínky registrace:

Platnost přihlášky

Vyplněná přihláška je nezávazná a na jejím základě Vám rezervujeme místo v kurzu. Platnou se stává po úhradě kurzovného v předepsané výši. V případě obsazení kurzu si organizátor tanečního kurzu vyhrazuje právo zájemce odmítnout.

Konání kurzů

Konání kurzů neodpadá ani ve dnech, na něž připadají termíny státních svátků a některých školních prázdnin nebude-li oznámeno jinak .

Okolnosti bránící konání kurzu

Při vzniku nepředvídaných okolností ze strany organizátora tanečního kurzu, bránících konání kurzu/lekce, mají účastníci nárok na navštěvování obdobného kurzu v jiném termínu a v odpovídajícím rozsahu výuky.

Úhrada kurzovného

V hotovosti při zápisu v místě konání kurzu.

Stornovací podmínky

Po zahájení kurzu již nevzniká nárok na vrácení kurzovného při překážkách vzniklých ze strany účastníka, které mu zabraňují v řádné docházce.