O nás

Do tajů tohoto vzrušujícího a temperamentního tance vás zasvětí David Jonáš se svou partnerkou. David dlouholeté zkušenosti ze soutěžního tancování standardních a latinskoamerických tanců a salse se věnuje od roku 2003. Se salsou začínaluznávaného kubánského lektora a legendy české salsa scény, Mandy Valdése. Atmosféru těchto tanců měl také možnost načerpat při návštěvách Dominikánské republiky a Kuby.

Na salse nás oslovuje především kubánská hudba, plná nápaditých rytmů, temperamentu a radosti. Tanec je pak stejně jako hudba plný svobody a improvizace, je to zábavná hra, která nás nabíjí energií.

Jak vypadají lekce / Přístup k výuce

Tanec je radost. Zábavná hra. A u kubánské salsy to platí několikanásobně. Tuto radost z rytmu a hudby chceme dát i vám.

Částečně záleží na úrovni kurzu, kterou navštěvujete. Obecně se průběh lekcí popsat takto: Na začátku každé lekce si vždy zopakujete základní kroky, kteréumíte. Připomeneme si látku předchozí lekce. V druhé části se naučíte vždy něco nového a věnujeme se tancování v páru. Tanečníci se mohou střídat, aby jste si nezvykli pouze na jediného partnera/partnerku, čimž se zvyšuje i vaše schopnost dobře tančit.

Nespěcháme na vás. Každá úroveň kurzu svou linii, které se chceme držet. Zároveň však jde o „živou a měnící se formu“, protože se snažíme přizpůsobit vašim potřebám a tanečním možnostem.

Čekají na vás nové zkušenosti a nový lidé, ze kterých se mohou stát vaši další přátelé či kamarádi.

Příjďte strávit příjemný večer v rytmu latinskoamerické salsy s lidmi, kteří se na vás vždy těší.